8/8/267:00 μ.μ.
Άλκμααρ
Ντεν Χάαγκ
Άλκμααρ
1.50
X
4.60
Ντεν Χάαγκ
5.75
Άλκμααρ
1.50
X
4.60
Ντεν Χάαγκ
5.75
Ναι
1.62
Όχι
2.15
Ναι
1.62
Όχι
2.15
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.012
Under 0,5
16.50
1,5
Over 1,5
1.14
Under 1,5
5.00
2,5
Over 2,5
1.49
Under 2,5
2.45
3,5
Over 3,5
2.20
Under 3,5
1.58
4,5
Over 4,5
3.75
Under 4,5
1.23
5,5
Over 5,5
6.75
Under 5,5
1.09
Εμφάνιση περισσότερων
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.46
Under 0,5
2.50
1,5
Over 1,5
3.25
Under 1,5
1.30
2,5
Over 2,5
8.75
Under 2,5
1.055
3,5
Over 3,5
26.00
Under 3,5
Άλκμααρ / Άλκμααρ
2.15
Άλκμααρ / Ισοπαλία
14.50
Άλκμααρ / Ντεν Χάαγκ
41.00
Ισοπαλία / Άλκμααρ
4.80
Ισοπαλία/Ισοπαλία
7.75
Ισοπαλία / Ντεν Χάαγκ
13.50
Άλκμααρ / Άλκμααρ
2.15
Άλκμααρ / Ισοπαλία
14.50
Άλκμααρ / Ντεν Χάαγκ
41.00
Ισοπαλία / Άλκμααρ
4.80
Ισοπαλία/Ισοπαλία
7.75
Ισοπαλία / Ντεν Χάαγκ
13.50
Ντεν Χάαγκ / Άλκμααρ
19.50
Ντεν Χάαγκ / Ισοπαλία
16.00
Ντεν Χάαγκ / Ντεν Χάαγκ
9.00
Εμφάνιση περισσότερων
Άλκμααρ (-1)
2.20
Χάντικαπ X - Άλκμααρ (-1)
3.70
Ντεν Χάαγκ (1)
2.55
Άλκμααρ (-1)
2.20
Χάντικαπ X - Άλκμααρ (-1)
3.70
Ντεν Χάαγκ (1)
2.55
Άλκμααρ (-3)
7.25
Χάντικαπ X - Άλκμααρ (-3)
6.50
Ντεν Χάαγκ (3)
1.23
Άλκμααρ (-3)
7.25
Χάντικαπ X - Άλκμααρ (-3)
6.50
Ντεν Χάαγκ (3)
1.23
Άλκμααρ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
2.70
Ντεν Χάαγκ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
8.50
Άλκμααρ νίκη και Ντεν Χάαγκ κανένα γκολ
2.75
Ντεν Χάαγκ νίκη και Άλκμααρ κανένα γκολ
10.00
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
5.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
16.50
Άλκμααρ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
2.70
Ντεν Χάαγκ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
8.50
Άλκμααρ νίκη και Ντεν Χάαγκ κανένα γκολ
2.75
Ντεν Χάαγκ νίκη και Άλκμααρ κανένα γκολ
10.00
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
5.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
16.50
Ναι και over 2,5 γκολ
1.90
Όχι και over 2,5 γκολ
5.50
Ναι και Under 2,5 Γκολ
8.00
Όχι και Under 2,5 Γκολ
3.20
Ναι και over 2,5 γκολ
1.90
Όχι και over 2,5 γκολ
5.50
Ναι και Under 2,5 Γκολ
8.00
Όχι και Under 2,5 Γκολ
3.20
Άλκμααρ ή Χ
1.13
X ή Ντεν Χάαγκ
2.55
Άλκμααρ ή Ντεν Χάαγκ
1.19
Άλκμααρ ή Χ
1.13
X ή Ντεν Χάαγκ
2.55
Άλκμααρ ή Ντεν Χάαγκ
1.19
Άλκμααρ
1.40
Κανένα Γκολ
16.50
Ντεν Χάαγκ
3.00
Άλκμααρ
1.40
Κανένα Γκολ
16.50
Ντεν Χάαγκ
3.00
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.08
Under 0,5
7.25
1,5
Over 1,5
1.44
Under 1,5
2.55
2,5
Over 2,5
2.35
Under 2,5
1.52
3,5
Over 3,5
4.40
Under 3,5
1.18
1
Χ
2
1:0
9.00
0:0
18.50
0:1
17.50
2:0
8.50
1:1
8.75
0:2
29.00
2:1
8.00
2:2
13.50
1:2
16.50
3:0
11.00
3:3
36.00
0:3
56.00
3:1
10.50
4:4
126.00
1:3
34.00
Εμφάνιση περισσότερων
Άλκμααρ
1.33
X
2.10
Ντεν Χάαγκ
3.70
Άλκμααρ
1.33
X
2.10
Ντεν Χάαγκ
3.70
Άλκμααρ (-2)
3.75
Χάντικαπ X - Άλκμααρ (-2)
4.40
Ντεν Χάαγκ (2)
1.60
Άλκμααρ (-2)
3.75
Χάντικαπ X - Άλκμααρ (-2)
4.40
Ντεν Χάαγκ (2)
1.60
Ναι
2.20
Όχι
1.58
Ναι
2.20
Όχι
1.58
Άλκμααρ
1.18
Ντεν Χάαγκ
4.33
Άλκμααρ
1.18
Ντεν Χάαγκ
4.33
Όλα τα στοιχ.
125
Media
  • Τελευταίοι 5
  • H2H
  • Βαθμ. Πίνακας
Άλκμααρ
I
10/05
I
17/05
I
04/07
Ν
22/07
Ν
25/07
Ντεν Χάαγκ
Ν
24/07
Ν
18/07
Ν
24/04
Ν
17/04
Η
12/04
Μετάβαση στο Κέντρο Στατιστικής
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο