Σήμερα6:00 μ.μ.
Γιορκ Σίτι
Ρόδεραμ
Γιορκ Σίτι
2.15
X
3.40
Ρόδεραμ
2.75
Γιορκ Σίτι
2.15
X
3.40
Ρόδεραμ
2.75
Ναι
1.46
Όχι
2.50
Ναι
1.46
Όχι
2.50
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.015
Under 0,5
15.00
1,5
Over 1,5
1.16
Under 1,5
4.80
2,5
Over 2,5
1.52
Under 2,5
2.35
3,5
Over 3,5
2.25
Under 3,5
1.55
4,5
Over 4,5
4.00
Under 4,5
1.21
5,5
Over 5,5
7.50
Under 5,5
1.08
Εμφάνιση περισσότερων
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.23
Under 0,5
3.80
1,5
Over 1,5
2.10
Under 1,5
1.63
2,5
Over 2,5
4.60
Under 2,5
1.17
3,5
Over 3,5
11.00
Under 3,5
1.035
Γιορκ Σίτι / Γιορκ Σίτι
3.40
Γιορκ Σίτι / Ισοπαλία
12.00
Γιορκ Σίτι / Ρόδεραμ
26.00
Ισοπαλία / Γιορκ Σίτι
6.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.25
Ισοπαλία / Ρόδεραμ
7.75
Γιορκ Σίτι / Γιορκ Σίτι
3.40
Γιορκ Σίτι / Ισοπαλία
12.00
Γιορκ Σίτι / Ρόδεραμ
26.00
Ισοπαλία / Γιορκ Σίτι
6.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
6.25
Ισοπαλία / Ρόδεραμ
7.75
Ρόδεραμ / Γιορκ Σίτι
21.00
Ρόδεραμ / Ισοπαλία
12.50
Ρόδεραμ / Ρόδεραμ
4.60
Εμφάνιση περισσότερων
Γιορκ Σίτι (-1)
3.80
Χάντικαπ X - Γιορκ Σίτι (-1)
4.10
Ρόδεραμ (1)
1.62
Γιορκ Σίτι (-1)
3.80
Χάντικαπ X - Γιορκ Σίτι (-1)
4.10
Ρόδεραμ (1)
1.62
Γιορκ Σίτι (1)
1.38
Χάντικαπ X - Γιορκ Σίτι (1)
4.80
Ρόδεραμ (-1)
5.50
Γιορκ Σίτι (1)
1.38
Χάντικαπ X - Γιορκ Σίτι (1)
4.80
Ρόδεραμ (-1)
5.50
Γιορκ Σίτι νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.60
Ρόδεραμ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
4.50
Γιορκ Σίτι νίκη και Ρόδεραμ κανένα γκολ
4.50
Ρόδεραμ νίκη και Γιορκ Σίτι κανένα γκολ
6.00
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
4.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
15.00
Γιορκ Σίτι νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
3.60
Ρόδεραμ νίκη και γκολ και οι δύο ομάδες
4.50
Γιορκ Σίτι νίκη και Ρόδεραμ κανένα γκολ
4.50
Ρόδεραμ νίκη και Γιορκ Σίτι κανένα γκολ
6.00
Γκολ και οι δύο ομάδες και το ματς θα λήξει ισόπαλο
4.00
Καμία ομάδα δε θα σκοράρει
15.00
Ναι και over 2,5 γκολ
1.75
Όχι και over 2,5 γκολ
8.25
Ναι και Under 2,5 Γκολ
6.75
Όχι και Under 2,5 Γκολ
3.20
Ναι και over 2,5 γκολ
1.75
Όχι και over 2,5 γκολ
8.25
Ναι και Under 2,5 Γκολ
6.75
Όχι και Under 2,5 Γκολ
3.20
Γιορκ Σίτι ή Χ
1.38
X ή Ρόδεραμ
1.62
Γιορκ Σίτι ή Ρόδεραμ
1.27
Γιορκ Σίτι ή Χ
1.38
X ή Ρόδεραμ
1.62
Γιορκ Σίτι ή Ρόδεραμ
1.27
Γιορκ Σίτι
1.77
Κανένα Γκολ
15.00
Ρόδεραμ
2.10
Γιορκ Σίτι
1.77
Κανένα Γκολ
15.00
Ρόδεραμ
2.10
OverUnder
0,5
Over 0,5
1.16
Under 0,5
4.75
1,5
Over 1,5
1.82
Under 1,5
1.87
2,5
Over 2,5
3.60
Under 2,5
1.25
3,5
Over 3,5
8.00
Under 3,5
1.07
1
Χ
2
1:0
11.00
0:0
16.50
0:1
12.50
2:0
13.00
1:1
7.00
0:2
17.00
2:1
9.00
2:2
10.50
1:2
10.50
3:0
20.00
3:3
31.00
0:3
29.00
3:1
14.50
4:4
81.00
1:3
18.50
Εμφάνιση περισσότερων
Γιορκ Σίτι
1.80
X
1.85
Ρόδεραμ
2.20
Γιορκ Σίτι
1.80
X
1.85
Ρόδεραμ
2.20
Γιορκ Σίτι (-2)
7.75
Χάντικαπ X - Γιορκ Σίτι (-2)
6.25
Ρόδεραμ (2)
1.22
Γιορκ Σίτι (-2)
7.75
Χάντικαπ X - Γιορκ Σίτι (-2)
6.25
Ρόδεραμ (2)
1.22
Ναι
2.10
Όχι
1.63
Ναι
2.10
Όχι
1.63
Γιορκ Σίτι
1.63
Ρόδεραμ
2.10
Γιορκ Σίτι
1.63
Ρόδεραμ
2.10
Οποτεδήποτε Πρώτο Τελευταίο
Άλεξ Νιούμπι
Άλεξ Νιούμπι
2.65
Άλεξ Νιούμπι
6.50
Άλεξ Νιούμπι
6.50
Όλι Πιρς
Όλι Πιρς
2.80
Όλι Πιρς
7.00
Όλι Πιρς
7.00
Πολ Μάλιν
Πολ Μάλιν
2.80
Πολ Μάλιν
7.00
Πολ Μάλιν
7.00
Ντίπο Ακινγέμι
Ντίπο Ακινγέμι
2.90
Ντίπο Ακινγέμι
7.25
Ντίπο Ακινγέμι
7.25
Φάμπιο Ταβάρες
Φάμπιο Ταβάρες
3.00
Φάμπιο Ταβάρες
7.50
Φάμπιο Ταβάρες
7.50
Εμφάνιση περισσότερων
Όλα τα στοιχ.
36
Media
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο