Χώρες Α-Ω
Σήμερα5:00 μ.μ.Ξεκινά σε 15 λεπ
Ονχαγιέ
Τέμπο Οβερέισε
Ονχαγιέ
1.32
X
5.50
Τέμπο Οβερέισε
6.00
Ονχαγιέ
1.32
X
5.50
Τέμπο Οβερέισε
6.00
Ναι
1.53
Όχι
2.30
Ναι
1.53
Όχι
2.30
OverUnder
2,5
Over 2,5
1.29
Under 2,5
3.25
3,5
Over 3,5
1.75
Under 3,5
1.95
4,5
Over 4,5
2.65
Under 4,5
1.42
Ονχαγιέ / Ονχαγιέ
1.83
Ονχαγιέ / Ισοπαλία
17.50
Ονχαγιέ / Τέμπο Οβερέισε
41.00
Ισοπαλία / Ονχαγιέ
5.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
11.00
Ισοπαλία / Τέμπο Οβερέισε
16.50
Ονχαγιέ / Ονχαγιέ
1.83
Ονχαγιέ / Ισοπαλία
17.50
Ονχαγιέ / Τέμπο Οβερέισε
41.00
Ισοπαλία / Ονχαγιέ
5.25
Ισοπαλία/Ισοπαλία
11.00
Ισοπαλία / Τέμπο Οβερέισε
16.50
Τέμπο Οβερέισε / Ονχαγιέ
17.00
Τέμπο Οβερέισε / Ισοπαλία
18.00
Τέμπο Οβερέισε / Τέμπο Οβερέισε
9.50
Εμφάνιση περισσότερων
Ονχαγιέ ή Χ
1.11
X ή Τέμπο Οβερέισε
3.10
Ονχαγιέ ή Τέμπο Οβερέισε
1.13
Ονχαγιέ ή Χ
1.11
X ή Τέμπο Οβερέισε
3.10
Ονχαγιέ ή Τέμπο Οβερέισε
1.13
Ονχαγιέ
1.34
Κανένα Γκολ
26.00
Τέμπο Οβερέισε
3.20
Ονχαγιέ
1.34
Κανένα Γκολ
26.00
Τέμπο Οβερέισε
3.20
1
Χ
2
1:0
12.00
0:0
31.00
0:1
26.00
2:0
9.75
1:1
11.50
0:2
34.00
2:1
8.75
2:2
15.00
1:2
19.00
3:0
10.50
3:3
36.00
0:3
67.00
3:1
10.00
4:4
101.00
1:3
36.00
Εμφάνιση περισσότερων
Όλα τα στοιχ.
15
Media
Δεν έχουν επιλεγεί στοιχήματα!Μπορείς να πλοηγηθείς στα Αθλήματα και να επιλέξεις στοίχημα πατώντας στις αποδόσεις
Κατάθεση
Κλείσιμο